KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7357451

nr 735 7451

Akvarell

Theodor Glasell (f. 1874), 'Bogsnans fäbodar' Stora Tuna, 36x50, signerad-39

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 januari 2012
kl 18:05:32

23/1 17:43:26 1      Vinnande bud